2x PACHIRA AQUATICA Sztuczna roślina dekoracyjna 120 cm / 360 liści
Zestaw dwóch sztucznych pachir aquatica to dekoracja inspirowana popularnym „drzewkiem szczęścia”, cenionym w aranżacjach wnętrz za swój gęsty, dekoracyjny pokrój. Dzięki kompaktowej wysokości 120 cm rośliny świetnie sprawdzają się w mniejszych przestrzeniach, biurach oraz strefach recepcyjnych.
Każda roślina została wyposażona w aż 360 realistycznie wykonanych liści z tkaniny poliestrowej, które wiernie odwzorowują naturalną strukturę pachiry. Konstrukcja oparta na gałęziach z tworzywa sztucznego i metalu oraz pniu z tworzywa sztucznego zapewnia trwałość, stabilność i estetyczny wygląd.
Rośliny umieszczono w stabilnych donicach z tworzywa sztucznego wypełnionych betonem, co gwarantuje odpowiednie dociążenie i bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu zestaw doskonale sprawdza się jako bezobsługowa dekoracja do wielu typów wnętrz.
Zestaw zawiera
- 2x sztuczna Pachira Aquatica 120 cm
- 2x donica dekoracyjna
Sztuczne rośliny nie wymagają podlewania ani pielęgnacji. W celu zachowania estetycznego wyglądu wystarczy okresowo usuwać kurz przy pomocy miękkiej ściereczki.
Właściwości produktu
- 2 sztuki sztucznej pachiry aquatica w komplecie
- 360 realistycznie wykonanych liści w każdej roślinie
- liście z tkaniny poliestrowej
- gałęzie z tworzywa sztucznego i metalu
- trwały pień z tworzywa sztucznego
- stabilne donice wypełnione betonem
- naturalny wygląd inspirowany „drzewkiem szczęścia”
- idealna dekoracja do domu, biura, hotelu i restauracji
- kompaktowa wysokość 120 cm
- brak konieczności pielęgnacji
Wymiary
Pachira Aquatica (1 szt.)
Wysokość: 120 cm
Liczba liści: 360
Ilość w zestawie: 2 sztuki
Czas dostawy: 10–14 dni
Dostępność: wymaga potwierdzenia
Montaż: nie wymaga montażu
Gwarancja: 24 miesiące
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 14 dni zakupione meble bez podania przyczyny.
Gwarancja nie obejmuje zmian wynikających ze zużycia materiałów zastosowanych w poduszkach, w tym blaknięcia poszewek w wyniku długiego pozostawania pod wpływem promieni słonecznych.