Zestaw dwóch stolików kawowych nakładanych PIPER powłoka drewnopodobna
Dwa stoliki, które można wsunąć jeden pod drugi dedykowane do mebli Piper ale oczywiście mogą mieć zastosowanie do dowolnych innych mebli.
Skład zestawu
Wymiary
Stolik
Szerokość 98 cm / Głębokość 30,5 cm / Wysokość 37,5 cm
Stolik
Szerokość 104 cm / Głębokość 30,5 cm / Wysokość 42,5 cm
Materiały
Konstrukcja mebli aluminiowa pokryta powłoką imitującą drewno.
Sublimacyjna powłoka imitująca drewno to technologia wykańczania powierzchni, która pozwala na odwzorowanie wyglądu drewna na różnych materiałach, takich jak aluminium, stal, czy tworzywa sztuczne. Proces sublimacji wykorzystuje ciepło i ciśnienie, aby przenieść wzór z nośnika (najczęściej folii termotransferowej) na powierzchnię malowaną proszkowo. Jest to popularne rozwiązanie stosowane w stolarce aluminiowej, elewacjach, ogrodzeniach, a także w elementach dekoracyjnych i użytkowych.
Proces sublimacji
- Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest precyzyjne odwzorowanie faktury i koloru naturalnego drewna, w tym charakterystycznych słojów i usłojenia.
- Element z nałożoną folią jest umieszczany w piecu próżniowym lub prasie grzewczej.
- W wysokiej temperaturze (około 200°C) i pod wpływem ciśnienia wzór z folii przenika w warstwę farby proszkowej w wyniku procesu sublimacji (przemiana substancji z fazy stałej w gaz bez przechodzenia przez fazę ciekłą).
- Dzięki zaawansowanej technologii możliwe jest precyzyjne odwzorowanie faktury i koloru naturalnego drewna, w tym charakterystycznych słojów i usłojenia.
- Powłoki są odporne na działanie warunków atmosferycznych (promieniowanie UV, wilgoć), zarysowania i korozję, co sprawia, że świetnie nadają się do zastosowań zewnętrznych.
Czas dostawy 7-14 dni
Dostępność wymaga szybkiego potwierdzenia dostępności
Montaż Nie wymaga montażu

Pobierz Katalog BIZZOTTO Home
Obejrzyj Witrualny salon mebli ogrodowych BIZZOTTO
Gwarancja:
Na meble obowiązuje 24 miesięczna gwarancja. Zgodnie z ustawą klient ma prawo na swój koszt odesłać w terminie 14 dni zakupione meble bez podania przyczyny.
Jeżeli jest to możliwe staramy się dostarczać meble naszym transportem z możliwością obejrzenia i sprawdzenia mebli przy odbiorze.
Gwarancja nie obejmuje zmian wynikających ze zużycia materiałów zastosowanych w poduszkach, w tym blaknięcia poszewek w wyniku długiego pozostawania pod wpływem promieni słonecznych.